Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вже двічі обіцяв, що тарифи більше підвищувати не будуть, але при цьому вони продовжують зростати.

Про це в прямому ефірі телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат і лідер «Опозиційної платформи – За життя» Вадим Рабінович.

«Я дивлюся в це чесне обличчя Гройсмана і згадую, що на очах всієї країни прем’єр-міністр нашої держави сказав нам, перший раз підвищуючи тарифи на 25%, що це буде останній раз. Він давав слово. Потім ще двічі давав слово честі, знову підвищуючи. Навіщо нам тоді платити? Прем’єр же вже давав обіцянки, що більше не підвищить. Треба або довіряти прем’єр-міністру, або ж його міняти», – вважає парламентарій.

За його словами, влада «цинічно підім’яла» під себе Конституцію і закон, після чого робить в країні все, що хоче.

«Виходить, що прем’єр-міністр обдурив українців, також перед Радою, в порушення закону, він не звітує. Влада підім’яла під себе Конституцію і закон. Але ми якось все це терпимо. І нам постійно показують рейтинги, де представники влади в лідерах. Як таке може бути? Дорогі українці, прозрівши, покажіть на виборах, що ви незадоволені цією влада, що вам набридло це терпіти. Сьогодні вас вбивають платіжками, знищують медицину, знецінюють нашу гривню, руйнують економіку, вас позбавили права на освіту, на мову і на все інше!» – обурився народний депутат.

Лідер «Опозиційної платформи – За життя» впевнений, що українці на виборах обов’язково змінять нинішню «бездарну» владу.

«Ми повинні на виборах один раз вибрати тих, хто зможе системно розвивати країну. Те, що ми пропонуємо, спирається на розум, стратегію, а не на емоції і крики. Ми говоримо про прості речі, які підтримує весь світ. Тому потрібна консолідація всіх опозиційних сил. Наші завдання – встановити мир, зупинити вакханалію і тупизм в економіці і визначитися з планом розвитку країни. Це дозволить нам максимально швидко вивести Україну в регіональні лідери», – резюмував Вадим Рабінович.

 • 26
 • 8
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  34
  Shares

Залишити відповідь