Якби не присутність Віктора Медведчука в переговорному процесі щодо обміну полоненими, Україна не змогла б обміняти жодного затриманого в Росії громадянина.

Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат, засновник «Опозиційної платформи – За життя» Вадим Рабінович.

За його словами, питання обміну полоненими взагалі слід виключити з публічної дискусії, бо зайвий розголос тільки заважає переговорам.

«Я б питання обміну полоненими прибрав з порядку денного телебачення, радіо та газет. Дав би спокійно працювати групі зі звільнення полонених, узгодженої усіма сторонами. Вона, наділена повноваженнями, до кінця року звільнила б їх усіх, це не проблема. Хочете, щоб людей звільняли – треба цим займатися, а не патякати. Якщо наша омбудсмен приїжджає в Росію і починає з порога давати інтерв’ю, то вона нікого не звільнить», – впевнений політик.

Він додав, що його однопартієць, член переговорної групи щодо обміну полоненими з української сторони Віктор Медведчук докладає всіх зусиль для ефективного процесу обміну полоненими, в той час як багато українських політиків лише говорять про це, не беручи участі активно в процесі обміну.

«Якщо хочеш звільнити людей, треба тихо сідати за стіл і вести переговори. Але всі ж хочуть попіаритися! Подобається це комусь чи не подобається, але якби не Віктор Медведчук, ми не обміняли б жодного полоненого. Він тихо і спокійно робить свою роботу і звільняє людей», – зазначив парламентарій.

Основне ж обурення роллю Медведчука в переговорному процесі, додав лідер «Опозиційної платформи – За життя», висловлюють ті публічні особи, які найбільше говорять про обмін полоненими, не роблячи ніяких зусиль для успішності переговорів.

«Ці паразити, які гублять наших людей в полоні, обурюються, що Медведчук займається процесом обміну. Незважаючи на те, що йому ніхто не дякує, він і далі робить цю роботу, і хай продовжує. Це і є правильний підхід до державних справ. Повторю ще раз: полонених треба звільняти тихо. Втручання політиків з довгими язиками згубне для переговорів, я в цьому переконався особисто», – підсумував Вадим Рабінович.

 • 9
 • 5
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  14
  Shares

Залишити відповідь