Чинна влада змусила виїхати мільйони українців на заробітки за кордон, довівши економіку до катастрофи.

Про це на своїй сторінці у “Фейсбуці” пише народний депутат України, лідер «Опозиційної платформи – За життя» Вадим Рабінович.

«МВФ недавно повідомив, що за кордоном на постійній основі працюють до трьох мільйонів українців. По-перше, це нахабна брехня – на заробітках сьогодні перебувають понад 10 млн українців! По-друге, викликають обурення формулювання зі звіту Фонду. Зокрема, там сказано про незадовільний стан української економіки. Я не соромився б так, і назвав його чесно і прямо катастрофічним», – заявив парламентарій.

За його словами, навіть у самому МВФ відзначили, що в результаті розчарування економічним становищем значно зросла трудова міграція: за кордоном працюють близько 2-3 мільйонів українців. При цьому, на думку депутата, МВФ сам посадив Україну на свою кредитну голку, зробивши українську владу своїми маріонетками.

«В результаті уряд постійно підвищує людям тарифи на газ, на тепло. Влада гребе кредити Фонду, тут же виводячи кошти на свої закордонні рахунки, скуповуючи нерухомість, купуючи яхти й мерседеси. Вони роблять це з легкістю, розуміючи, що віддавати борги не їм – цей тяжкий тягар вони поклали на нас і наших дітей», – зазначив нардеп.

Як вважає політик, нинішня влада провалила іспит з управління країною. На його думку, українці мають піднімати свою економіку, а не економіки інших країн.

«Ми в “Опозиційній платформі – За життя” знаємо, як це забезпечити. Кілька простих кроків: повернути в держвласність стратегічні підприємства, налагодити їхню роботу. Це дасть змогу не тільки перезапустити економіку, а й створити мільйони робочих місць. В результаті ми повернемо в країну українців, які виїхали. А з МВФ розпрощаємося назавжди», – підсумував Вадим Рабінович.

 • 6
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  6
  Shares

Залишити відповідь